-12%
,

BEKO BBIR13300 XC

Достапност:

На залиха


• Број на функции:8 Енергетска класа:А Капацитет на фурната:72L Чистење на пареа:SteamShine Димензии:59.5 x 59.4 x 56.7cm

14.999 ден 16.990 ден

На залиха

Спореди