,

FAVORIT E60-A1FN

Достапност:

На залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,8/59,8
13 СЕТА САДОВИ
ПРОГРАМИ 7
МИНИ ЛЕД ДИСПЛЕЈ
БРЗ ПРОГРАМ 30 МИН. НА 40 °C
КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Е

18.990 ден

На залиха

Спореди
 • ДИМЕНЗИИ: 85/59.8/59.8
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ: 13 КОМПЛЕТИ САДОВИ
 • ПРОГРАМИ: 7
 • МИНИ LED ДИСПЛЕЈ: √
 • БРЗ ПРОГРАМ: 30 МИН. НА 40 °C

Ви го претставуваме нашиот напреден уред за миење садови, дизајниран да го револуционира вашето искуство со миење садови. Со елегантни димензии на 85/59.8/59.8, има голем капацитет и може да смести до 13 комплети садови. Понудува 7 различни програми, вклучувајќи брз циклус од 30 минути при 40°C, за брзо миење на садови кои се блескави и чисти.

Спецификации               

 • ДИМЕНЗИИ: 85/59.8/59.8
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ: 13 КОМПЛЕТИ САДОВИ
 • ПРОГРАМИ: 7
 • МИНИ LED ДИСПЛЕЈ
 • БРЗ ПРОГРАМ: 30 МИН. НА 40 °C
 • КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИНА (1/2) НАТОВАРУВАЊЕ
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: Е
 • КЛАСА ЗА СУШЕЊЕ: А
 • БУЧА ПРИ РАБОТА: 49 ДБ
 • ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК: 1, 2, 3…..24H
 • ЕДЕН ЦИКЛУС: 4.5L ДО 9L ВОДА ВО ЗАВИСНОСТ ОД ПРОГРАМАТА
 • СУПЕР БРЗ И ЧИСТ ПРОГРАМ 50’ НА 65 С°
 • ПОТРОШУВАЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (ECO-ПРОГРАМА): 0,91 KWH
 • ПОТРОШУВАЊЕ НА ЕНЕРГИЈА (ГОДИШНО): 261 KWH
 • ПРИЛАГОДЛИВ ГОРЕН КОШ
 • ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВУВАЊЕ
 • ЗАШТИТА НА ТОПЛИНСКИОТ ЕЛЕМЕНТ
 • БОЈА: БЕЛА
 • СКРИЕН ТОПЛИНСКИ ЕЛЕМЕНТ
 • МЕТАЛЕН ФИЛТЕР
 • КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ
 • КОПЧЕ ЗА СТАРТ/ПАУЗА
 • ИНДИКАТОР ЗА ЗАВРШЕТОК НА ПРОГРАМАТА
 • ИНДИКАТОРИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА МИЕЊЕ
 • ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ
 • ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА ПОЛИРИНА
 • ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА
 • СПЕЦИЈАЛНА ОПЦИЈА ЗА МИЕЊЕ СО ТАБЛЕТИ
Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…