-15%
,

FAVORIT E60-A22

Достапност:

Нема на залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,8/59,8
КАПАЦИТЕТ 13 СЕТА
ПРОГРАМИ 7
ТРЕТА ПОЛИЦА
ЛЕД ДИСПЛЕЈ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++
БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА 57 DB
ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ГОДИШНО) 270 KWH
ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА
ЗАШТИТА НА ГРЕАЧОТ
БОЈА БЕЛА

16.490 ден 19.500 ден

Нема на залиха

Спореди
 • димензии: в/ш/д 85/59,8/59,8 см
 • максимален_капацитет: максимален капацитет: 13 комплети садови
 • програми: програми: 7
 • трета полица: трета полица: вклучено
 • LED екран: LED екран: вклучено

Овој модел на машина за садови се истакнува со компактни димензии (в/ш/д 85/59,8/59,8) и капацитет за 13 комплети садови. Понудува 7 различни програми, вклучувајќи брз циклус од 30 минути на 40°C. Машината за садови има трета полица, LED екран, и енергетска класа A++. Со ниво на бучава од 57 децибели, вклучува опција за одложен старт (до 24 часа) и троши 0,91 kWh по циклус на еко програмата. Дополнително, обезбедува заштита од поплава и греење, детски заклучок, и поддржува перење со таблети. Оваа бела/инокс машина за садови е ефикасна, надежна и лесна за употреба за секојдневна употреба.

Спецификации               

 • димензии: в/ш/д 85/59,8/59,8 см
 • максимален капацитет: 13 комплети садови
 • програми: 7
 • трета полица: вклучено
 • LED екран: вклучено
 • брз програм: 30 минути при 40 °C
 • копче за половно полнење: вклучено
 • енергетска класа: A++
 • класа на сушење: A
 • бучава при работа: 57 децибели
 • одложен старт: 1, 2, 3…..24 часа
 • еден циклус: од 4,5 до 9 л вода според програмата
 • траење на еко програма: 171 минути
 • потрошувачка на енергија во еко програма: 0,91 KWh
 • потрошувачка на енергија годишно: 270 KWh
 • заштита од поплава: вклучено
 • заштита од греење: вклучено
 • боја: бела/инокс
 • скриено греење: вклучено
 • метален филтер: вклучено
 • копче за вклучување/исклучување: вклучено
 • покажувач за завршување на програмата: вклучено
 • индикатори за функцијата перење/сушење: вклучено
 • индикатор за недостаток на сол: вклучено
 • индикатор за недостаток на средство за сјај: вклучено
 • заштита за деца: вклучено
 • специјална опција за перење со таблети: вклучено
 • дополнителни опции за хигиена/исплакнување/сушење: вклучено
SKU: СА600006 Категории ,
Бренд:: FAVORIT
Тежина 45 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…