FAVORIT FVC-306 zlatna

Достапност:

На залиха


МОЌНОСТ 2000 W МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ПЛАСТИЧНА ЧЕТКА ЗА ПОД – ЕЛЕКТРОНСКИ РЕГУЛАТОР ПЕДАЛА ЗА АВТОМАТСКО НАМОТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ПРАВ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ЗА МАЛА БУЧАВА ТЕКСТИЛНА ИЛИ КНИЖНА КЕСА КАПАЦИТЕТ ЗА ПРАШИНА: 4,0 L ЦРЕВО СО МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕ ОД 360 СТЕПЕНИ ГОЛЕМА РАЧКА ИЗДУВЕН HEPA ФИЛТЕР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 4,5 M РЕГУЛАТОР НА СИЛА БОЈА: СИВО/ПОРТОКАЛОВА

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.300 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.