FAVORIT K622WWF

Достапност:

4 на залиха


димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – 3Д бел панел – волумен на рерна: 58 L – електронско палење – управувачка табла со 6 склопки – 6 позиции на контролни склопки – електронско палење – турбо вентилатор

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.500 ден

4 на залиха

димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – 3Д бел панел – волумен на рерна: 58 L – електронско палење – управувачка табла со 6 склопки – 6 позиции на контролни склопки – електронско палење – турбо вентилатор

Шифра: ШПКО007 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.