FAVORIT K622SF

Достапност:

На залиха


– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – капак на шпорет – волумен на рерна: 58 L – управувачка табла со 6 склопки – 6 позиции на контролни склопки – електронско палење – енергетска класа: А – боја на шпорет: сребрена

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.