-10%
,

FAVORIT L 7101

Достапност:

На залиха


• -ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 84,5/59,7/54,0 CM -МАКСИМУМ ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 1000 -КАПАЦИТЕТ 7 KG -ИНОКСЕН БАРАБАН 45 Л. -ПРОГРАМИ 15 -ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР -КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+++

14.399 ден 15.990 ден

На залиха

Спореди