,

FAVORIT L2653

Достапност:

На залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
144/54/60 CM
ВОЛУМЕН 253/250 L
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А
НИВО НА БУЧНОСТ 43 DB
ГАС Р600

15.990 ден

На залиха

Спореди
 • димензии: 82.1/48/50 цм
 • бруто волумен: 91L
 • нето волумен: 89L
 • енергетска класа: F
 • боја: бела

Овој производ има димензии од 82.1 цм висина, 48 цм ширина и 50 цм длабочина. Брутниот волумен изнесува 91 литри, а нето волуменот е 89 литри. Припаѓа на енергетски класа F и е во бела боја. Карактеристики вклучуваат заменлива врата, регулирачки нозе и фиксни држачи на вратата. Потрошувањето на електрична енергија изнесува 113 kWh годишно, а нивото на бучава е 43 dB.

Спецификации               

 • димензии: 82.1/48/50 цм
 • бруто волумен: 91L
 • нето волумен: 89L
 • енергетска класа: F
 • боја: бела
 • реверзибилна врата
 • регулирачки нозе
 • фиксни држачи на вратата
 • потрошувачка на електрична енергија: 113 kWh/g
 • ниво на бучава: 43 dB
SKU: ФР550001 Категории , Ознаки: ,
Бренд:: FAVORIT
Тежина 41 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…