GORENJE RF4141PS4

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 ? 143,4 ? 54,2 cm Врата: Емајлиран челик Лево/десно отворање на врата Ногарки: 2 Климатска класа: N, ST 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.600 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.