-20%
,

FAVORIT L81 C

Достапност:

На залиха


• -КОНДЕНЗАЦИСКА -КАПАЦИТЕТ 8KG -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B -LED DISPLAY -БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15 -ОДЛОЖЕН СТАРТ -ИНД.ПОЛН СО ВОДА -ИНД.ЧИСТ.НА ФИЛТЕРОТ -ИНД.ЗА ЧИСТ.НА КОНДЕНЗАТОРОТ

14.890 ден 18.500 ден

На залиха

Спореди