-13%
,

FAVORIT L71C

Достапност:

На залиха


• ТИП КОНДЕНЗАЦИСКА КАПАЦИТЕТ 7KG ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B LED DISPLAY БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15 ОДЛОЖЕН СТАРТ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛН РЕЗЕРВОАР СО ВОДА ИНДИКАТОР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ФИЛТЕРОТ

15.299 ден 17.500 ден

На залиха

Спореди