,

FAVORIT TE80A20

Достапност:

Нема на залиха


• КАПАЦИТЕТ 80 L ДИМЕНЗИИ 427 Х 865 MM ТЕРМОСТАТ 0-75 C° ТЕРМОМЕТАР ГРЕЈНА МОЌНОСТ 1980 W РАБОТЕН ПРИТИСОК 6 BAR ЗАШТИТНА МАГНЕЗИУМ АНОДА ГРЕЈАЧ БАКАР

7.990 ден

Нема на залиха

Спореди