-16%

FAVORIT W 72 C

Достапност:

На залиха


• -ТИП КОНДЕНЗАЦИСКА -КАПАЦИТЕТ 7KG -ЗАПРЕМНИНА НА БАРАБАНОТ 100 ЛИТРИ -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B -LED DISPLAY 7 СЕГМЕНТИ -ПОЗИЦИЈА НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА ГОРЕ -БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15

15.490 ден 18.500 ден

На залиха

Спореди