,

FAVORIT W 9122

Достапност:

Нема на залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84,5/59,7/60,5 CM
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 1200
ИНОКСЕН БАРАБАН 59 L
ПРОГРАМИ 15
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D
БРЗА ПРОГРАМА
15 МИНУТИ НА 30 °C
КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ
vСЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ
КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ
КОПЧЕ ЗА БРЗО ПЕРЕЊЕ
КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ

19.990 ден

Нема на залиха

Спореди