,

GORENJE WNPI94BS

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+++,
Капацитет за перење: 9 kg,
рој на вртежи : 1400 rpm,
Начин на поставување: Самостоен,
Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

28.990 ден

На залиха

Спореди