-15%
,

FUEGO AOT-PM03

Достапност:

Нема на залиха


Апарат за пуканки
Моќност: 1100W
Лесен за чистење и одржување
Индикатор
Припрема на топол воздух без маснотии

1.100 ден 1.300 ден

Нема на залиха

Спореди