FUEGO BY-707A

Достапност:

На залиха


Виткање на коса Тонг 110-240V ~ 60 / 50Hz, 30W Прекинувач за вклучување / исклучување PTC грејач Глава за вртење од 360 степени Мат Инјекција за завршна обработка Со керамички држач за обложување Поставување на температурата: 160-180 степен

600 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.