-12%
,

FUEGO EGP001-1

Достапност:

На залиха


• Моќност:220-240V, 50/60Hz, 2000-2400W Материјал:Алуминиум Големина:48*28см Нелеплив слој Прилагодување на температурата Термостат со 240 степени

2.990 ден 3.400 ден

На залиха

Спореди