GORENJE BM235ORAW

Достапност:

На залиха


Волумен: 23 l моќност на микробрановата печка: 5 моќност на микробрановата: 900 W Јачина на инфра грејачот: 1.200 W Функција одмрзнување според тежината Автоматско мени Број на меморирани програми: 8

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

21.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.