-2%
,

GORENJE BM251SG2WG

Достапност:

На залиха


• Начин на управување: Електронско управување, Функција SmartDisplay , Повеќе начини на готвење, Број на инфра греjачи: 1, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 388 mm

19.990 ден 20.500 ден

На залиха

Спореди