-5%
,

GORENJE BM235G1SYB

Достапност:

На залиха


• Рерна од не’рѓосувачки челик Материјал на управувачката плоча Стакло Начин на отварање на вратата Копче Начин на загревање Кварцно Ефикасност Волумен 23 l Нивоа на моќност 5 Број на меморирани програми 9 Максимална моќност на микробрановата 900 W Моќност на инфра грејачот 1200 W Димензија на ротирачката чинија 315 mm Управување Начин на управување Команди на допир Начин на управување Електронско управување Дисплеј за прикажување на времето Да

18.990 ден 19.990 ден

На залиха

Спореди