-5%
,

GORENJE BN1000MB

Достапност:

На залиха


• Блендер · BN1000MB Број на степени на вентилаторот: 2, Капацитет на садот за мешање и месење: 1 l

3.990 ден 4.200 ден

На залиха

Спореди