-15%
,

GORENJE BOS6727SYB

Достапност:

На залиха


Електрична рерна · BOS6727SYB
Начин на поставување: Вграден,
Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm,
Енергетска класа: A,
Механички тајмер

19.900 ден 23.500 ден

На залиха

Спореди