-6%
,

GORENJE BOS6747A01BG

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+,
IconTouch,
Начин на поставување:
Вграден,
Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm

24.990 ден 26.500 ден

Нема на залиха

Спореди