,

WHIRPOOL AKZ9 6270 IX

Достапност:

Нема на залиха


Фурна за вградување
6th Sense технологија
Самочистење-пиролизаКапацитет на
фурната:73L16 функции на рерната
Димензии:60x60x57cm

27.500 ден

Нема на залиха

Спореди