GORENJE D16M ODVLAZNIVAC

Достапност:

На залиха


Автоматско исклучување Минимална температура на работење: 5 °C Максимална температура на работење: 35 °C Прилагодување на максималната сакана влага во просторијата: 35 % Прилагодување на максималната сакана влага во просторијата: 85 % Минимална употребна површина: 29 m2 Максимална употребна површина: 44 m2 Димензии (ШxВxД): 35 ? 51 ? 24,5 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.