-9%

GORENJE ECT646BCSC

Достапност:

На залиха


Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење Одржување на топлина FishZone

14.990 ден 16.490 ден

На залиха