,

BEKO HIC64502 T SLIDER

Достапност:

На залиха


• 4+1 Грејни зони Сензор команди SLIDER Автоматско исклучување Индикатор за топлина Child Lock заштита за деца

18.500 ден

На залиха

Спореди