-8%
,

GORENJE ECT643SYB

Достапност:

На залиха


• Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Stop&Go За максимално сигурно готвење Одржување на топлина FishZone

17.490 ден 18.990 ден

На залиха

Спореди