-5%
,

GORENJE F4141PW

Достапност:

На залиха


• Вертикален замрзнувач Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 169 l Тип на апарат: Самостоен Димензии (ШxВxД): 55 ? 143,4 ? 54,2 cm

16.590 ден 17.500 ден

На залиха

Спореди