-15%
,

GORENJE FH301CW

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа: A+ Самозатварачка врata Вкупен нето капацитет: 304 / 303 l Електронско управување Потрошувачка kWh/24h: 0,75 kWh Бучност: 39 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 108 ? 85 ? 74 cm

19.500 ден 22.990 ден

На залиха

Спореди