GORENJE FH301CW

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+ Самозатварачка врata Вкупен нето капацитет: 304 / 303 l Електронско управување Потрошувачка kWh/24h: 0,75 kWh Бучност: 39 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 108 ? 85 ? 74 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.