,

FAVORIT HCF300 ZAMRZNUVAC

Достапност:

На залиха


18.990 ден

На залиха

Спореди
 • FAVORIT HCF300 ZAMRZNUVAC
 • ВОЛУМЕН: 290 L
 • КЛАСА НА ЕНЕРГИЈА: A
 • ГАС: R600A
 • Димензии (ШxДxВ): 1090 X 610 X 850
 • МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА: ДА

Ви го претставуваме нашиот Фрижидер со просторен капацитет од 290 L и класа на енергија А за ефикасно ладење. Напоен со гас R600A, нуди надежна перформанса. Со димензии од 1090 x 610 x 850, се вклопува лесно во секој простор. Особини вклучуваат МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА, LED СВЕТЛИНА и НАДВОРЕШНА ДРЖАЧКА + КЛУЧ за удобност. Доаѓа со 1 кошара и 2 дополнителни кошари за организација. Дизајниран за работа на ниски температури со Зимска безбедност на -15°C

Спецификации               

 • ВОЛУМЕН: 290 L
 • КЛАСА НА ЕНЕРГИЈА: A
 • ГАС: R600A
 • Димензии (ШxДxВ): 1090 X 610 X 850
 • МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА: ДА
 • КОРПА: 1
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ КОРПИ: 2
 • LED СВЕТЛИНА: ДА
 • НАДВОРЕШНА РАЧКА + КЛУЧ: ДА
 • ЗИМСКА БЕЗБЕДНОСТ: (-15 C)
SKU: ЗА310005 Категории , Ознака:
Бренд:: FAVORIT
Гаранција (во месеци)

60

Вие исто така би сакале…