,

GORENJE HB600 ORAB

Достапност:

На залиха


1.990 ден

На залиха

Спореди

 

 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • AC мотор за сигурно работење

ЧЕТИРИКРАТНИ НОЖЕВИ – Остри и издржливи

Исклучително острата и издржлива четирикратна сечила овозможува брзо и целосно матење, сечкање и пирење на храната.

Целосна контрола

Прилагодувањето на брзината ви овозможува да ја пасирате храната до точната густина што сте ја замислиле. Можете да изберете помеѓу две брзини со помош на меко, ергономски обликувано копче.

Основни информации

 • Тип на апарат: Рачен блендер
 • Тип на сечилото за сечкање: Ефикасен нож со четири сечила
 • Тип на моторот: на едносмерен напон DC

Ефикасност

 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Приклучна моќ: 600 W

Управување

 • On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање: Да

Карактеристики

 • Лесно чистење: Да
 • Лесно користење: да
 • Погоден за правење каша: да

Опрема

 • Рачка: Гумена рачка за цврсто држење

Технички податоци

 • Должина на приклучен кабел: 1400 mm
 • Ширина: 55 mm, Висина: 400 mm, Длабочина: 55 mm
 • Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg
SKU: СИБЛ152 Категории , Ознака:
Бренд:: GORENJE
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…