-7%
,

GORENJE HBC564QW

Достапност:

Нема на залиха


Моќност на моторот (max): 560 W
DC мотор за економична употреба и
долготрајност
Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l
Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

2.790 ден 2.990 ден

Нема на залиха

Спореди