-11%
,

GORENJE HBC807QB

Достапност:

На залиха


• Моќност моторот 800W, DC мотор , Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l, Капацитет на садот за сечкање: 0.5 l

3.490 ден 3.900 ден

На залиха

Спореди