GORENJE HC19PR STYLER

Достапност:

На залиха


Stayler со LCD екран Сребрена керамичка обвивка го намалува триењето и ја штити косата од оштетување 120 ° C – 200 ° C дигитален дисплеј Должина на ротирачкиот кабел: 2 m Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

1.190 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.