GORENJE R401W

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 100 W Сигурносен прекинувач Куќиште: Пластично Резач: Soligen Дебелина на сечилото: 0-17 mm Дијаметар на сечилото: 17 cm Назабено сечило

3.700 ден

На залиха