-14%
,

BEKO BCHA275K3SN

Достапност:

На залиха


Комбиниран фрижидер за вградување
Semi No-frost
Led Illumination®
Реверзибилна врата
Простор за ладилник:193L
Волумен на одделот за замрзнувач:69L
Димензии:177.5x54x54.5cm

23.990 ден 27.990 ден

На залиха

Спореди