,

GORENJE S501GW

Достапност:

На залиха


• Сецко · S501GW Моќност на моторот (max): 500 W, AC мотор за сигурно работење, Капацитет на садот за сечкање: 1 l, Ефикасно сечило за сечкање

1.990 ден

На залиха

Спореди