-18%
,

GORENJE SC1200W CISTAC PAREA

Достапност:

На залиха


Чистач на пареа
Материјал на куќиште
Пластично
Боја
Бела
Управување
Регулирање на пареата
Да
Индикатор за работење
Син индикатор
Додатоци
Вклучени додатоци
Крпа за чистење
Складирање на кабелот за напојување
Простор за сместување на кабелот

4.990 ден 6.100 ден

На залиха

Спореди