,

GORENJE WCM702PW

Достапност:

2 на залиха


Алуминиум Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати Плоча за вафли, Плоча за мафини Еднострани плочи што се вадат Конвенционален грејач Складирање во вертикална позиција Индикатор за температура Едноставно печење

2.500 ден

2 на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.