-10%
,

GREE FAIRY PREMIUM GWH18AFD-K

Достапност:

На залиха


• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ КАПАЦИТЕТ ЛАДЕЊЕ:6100W КАПАЦИТЕТ ГРЕЕЊЕ:6600W МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1576 W МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1436 W ПРОТОК ВОЗДУХ:850.00 m3 ТЕМПЕРАТУРА:ОД -25 ДО 50 ПРЕПОРАЧАНА до 60 м2

53.990 ден 59.990 ден

На залиха

Спореди