-14%
,

HOOBART HBTC18INV-WIFI-WMSE5

Достапност:

На залиха


 • Капацитет ладење/греење: 5.1kW, 5.13kW
 • Енергетска класа:А++/A+
 • Циркулација на воздух 820m3/h
 • SEER:6.1, SCOP:4.0
 • Работна температура: -20/53

37.990 ден 43.990 ден

На залиха

Спореди
 • Капацитет ладење/греење: 5.1kW, 5.13kW
 • Енергетска класа:А++/A+
 • Циркулација на воздух 820m3/h
 • SEER:6.1, SCOP:4.0
 • Работна температура: -20/53

Спецификација

 • Инвертер клима уред
 • Капацитет ладење/греење: 5.1kW, 5.13kW
 • Енергетска класа на ладење:А++
 • Енергетска класа на греење:А+
 • Циркулација на воздух 820m3/h
 • SEER:6.1, SCOP:4.0
 • Ниво на бучава: 36dB
 • Работна температура: -20/53
 • R32 еколошки фреон
 • Вграден Wi-Fi
 • Греач на кондензатор
 • Вклучен кит за монтажа
 • 3D swing
SKU: КЛИН0161 Категории , Ознака:
Бренд:: HOOBART
Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…