KONCAR PR108FCP3N

Достапност:

На залиха


– Капацитет (kg): 8 – Број на вртежи (o/min): 1000 – Енергетска класа: A+++ -Број на програми: 15 -Пумпа со филтер -Инокс бубањ -Енергетска класа: A+++ -Гаранција 3 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.