-10%
,

KRUPS EA870810 KAFEMAT

Достапност:

На залиха


Технологија Quattro Force
Моќност: 1450W Притисок: 15 bar
Волумен на резервоарот за вода: 3л
Подгответе два пијалоци одеднаш
Рачна подготовка на млечна пена

34.990 ден 38.700 ден

На залиха

Спореди