,

PHILIPS LUMEA BRI 977/00

Достапност:

Нема на залиха


• 4 интелигентни додатоци Пазуви, бикини, тело, лице Технологијата SenseIQ Апликација Philips Lumea SkinAI Адаптер: 19,5V/4000mA

36.500 ден

Нема на залиха

Спореди