-24%
,

GORENJE B800 ORAW

Достапност:

На залиха


• Максимална сила на моторот: 800 W Број на брзини: 3 зафатнина на садот: 1,5 Должина на кабелот: 1 m Димензии на апаратот: 21 x 41,5 x 14 cm Тежина на апаратот: 2,4/2,9 kg Боја:бела

3.390 ден 4.490 ден

На залиха

Спореди