ROWENTA EP1110F0

Достапност:

На залиха


•Депилатор •2 брзини •24 прецизни пинцети со топчиња за масажа •Демонтажна глава која може да се мие со вода

1.590 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.