,

SENCOR SBR0770WH

Достапност:

На залиха


• 2 перки за месење за идеални резултати Голем LCD дисплеј и капак со прозорче Програма за подготовка на џемови и мармелади Тајмер до 13 часа 10 претходно сетирани програми за печење 1 програм за џемови и мармелади 1 програм за подготовка на тесто (за пица, багети, лепињи, крофни и слично.) Максимален волумен на лебот 1200 g 10 минути меморија во случај на немање на струја 3 нивоа на печење на кората Keep warm функција 60 минути по завршување на печењето Нелеплив сад за печење и перки Звучен сигнал за додавање на состојки Чашка за мерење, лажица, метална кука за отстранување на перките Моќност 800 W Нелизгачки ногарки Димензии (width x depth x height): 403 x 255 x 305 mm

6.990 ден

На залиха

Спореди