GORENJE BM1210BK

Достапност:

На залиха


Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи Број на садови за печење леб: 1 Големина на лебот: 2 Избор на големина на лебот: 900 – 1.200 g Број на oднапред дефинирани програми: 12 Програма за растење на тестото Звучен сигнал Функција за одржување на топлината Продолжено печење и по прекин на електрична енергија Автоматска подготовка на тесто Програма за леб без глутен Сад за мерење Лажичка за дозирање Гумена подлога на садот за поголема стабилност Автоматско исклучување за дополнителна сигурност Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 800 W Должина на приклучен кабел: 1,2 m

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.